Size bir telefon kadar yakınız
0312 466 32 26

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Kavaklıdere Oto Fiat Yetkili Servisi

1991 Yılında kuruluşundan bu yana, güleryüzlü personeli, kaliteli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla Fiat araç sahiplerinin ihtiyaçlarına kesintisiz cevap verebilmek amacıyla 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Araç sahiplerini, aile bireylerinden biri kabul ederek, tamamen müşteri odaklı hizmet anlayışı, yaratıcı fikirler ve çözüm odaklı önerileriyle, sizlerin mutlu ve güvenli bir sürüş keyfi için çalışmalarını devam ettirmektedir.

Kalite Odaklı Hizmet

Kavaklıdere Oto Fiat Yetkili Servisi, servis hizmeti ile beraber, yedek parça, kaporta boya, acil servis, boya koruma ve iç detaylı temizlik, cam filmi, kaput filmi, oto kiralama ve sigorta hizmetleri de vermektedir.

Vizyonumuz

Verdiğimiz tüm hizmetlerde Türkiye’de en iyisi olmaya devam ederek dünyada örnek şirket olmak başlıca hedefimizdir.

Kavaklıdere Oto Fiat Yetkili Servisi’nde sunduğumuz hizmetin kalitesi ve bilimselliğiyle servis faaliyetimizi tüm Ankara’da göstermek. Her gün hızlı ve en iyi şekilde servis hizmeti sunmak ve hizmetimiz sonrasında calışmalarımız ve iş ahlakımız ile sorun çıkaran değil, çözüm üreten bir firma olabilmek için yoğun bir tempoyla çalışıyoruz. Lider kalmayı ilke edinmiş bir kuruluş ve değerli Fiat kullanıcılarının elinin altındaki tek telefon numarası olmak.

Misyonumuz

Müşteri odaklı hizmet anlayışımıızı daima devam ettirerek, %100 müşteri memnuniyeti sağlamak.